Rzęsy i brwi

Profesjonalna regulacja, stylizacja brwi da Ci efekt naturalnych brwi na dłużej.


Korekta, stylizacja brwi

Korekta, stylizacja brwi to sposób na zadbanie o ich piękny wygląd, symetryczny kształt na dłużej. Dlatego stylizacja i regulacja brwi to jeden z najczęściej wykonywanych przez kobiety zabiegów. Polega on na wyregulowaniu kształtu brwi, a także ich delikatnym przyciemnieniu. W gabinetach kosmetologicznych oferowane są takie usługi jak:

  • regulacja brwi;
  • koloryzacja brwi;
  • laminacja brwi.

Chcesz wiedzieć, czym się między sobą różnią? Sprawdź dalej.

 
 

Regulacja brwi

Regulacja brwi to prosty zabieg mający na celu nadanie im kształtu pasującego do zarysu twarzy. Można wykonać go w domu, aczkolwiek decydując się na wizytę w profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym, możesz zyskać pewność, że efekt będzie zadowalający, a kształt brwi idealnie dopasowany do ciebie.

Włoski najczęściej są precyzyjnie usuwane przy pomocy wosku lub pęsety. Przy czym kosmetyczka wie, jak to zrobić, aby cały zabieg był bezbolesny.

Jednocześnie zwykle na samej regulacji się nie kończy, po nadaniu brwiom odpowiedniego kształtu, następuje ich koloryzacja, przyciemnianie.

 
 

Koloryzacja, henna na brwi

Koloryzacja farbką i regulacja brwi to podstawowa usługa gabinetów kosmetologicznych. W tym celu na brwi równomiernie nanosi się naturalną hennę w wybranym odcieniu, której trwałość wynosi nawet do kilku tygodni.

Przy czym o ile w domu zabieg ten wykonuje się zwykłą henną, o tyle w gabinetach rekomendowanym rozwiązaniem jest henna pudrowa brwi. Czym się różni henna pudrowa od zwykłej?

Zwykła henna barwi tylko włoski, natomiast pudrowa stylizacja brwi umożliwia również farbowanie skóry, dzięki czemu można uzyskać pełniejszy efekt, zwłaszcza u osób, których włoski są cienkie, rzadkie. Oprócz tego pudrowe brwi utrzymują się dłużej, do 6 tygodni. Ważne jest również to, że pudrowa henna do brwi odżywia je, natomiast zwykła nie posiada składników odżywczych.

Cena zabiegu henną pudrową to 80 zł, a zwykła koloryzacja – 60 zł. Różnica nie jest duża, a efekt trwalszy, pełniejszy, dlatego pudrowa stylizacja brwi to zabieg, na który chętniej decydują się klientki.

 
 

Brwi – laminowanie

Zabiegiem, który daje najtrwalsze efekty, jest laminacja i farbowanie brwi. W tym wypadku zmiana kształtu, a także kierunku wzrostu włosa odbywa się przy pomocy kwasu tioglikolowego, który jest głównym składnikiem produktów do laminowania.

Efektem laminacji brwi jest lepsze utrwalenie nowego kształtu, a także przy okazji dostarczenie włoskom składników odżywczych. To rozwiązanie skierowane przede wszystkim do osób, u których włoski rosną w różnych kierunkach, są trudne w ułożeniu. Ponadto dzięki laminowaniu brwi będą wyglądać zdrowo, delikatnie połyskiwać.

Koszt laminacji brwi to ok. 140 zł, przy czym w cenę tej usługi wchodzi: laminacja brwi, koloryzacja i regulacja.

 
 

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to popularny zabieg w gabinetach kosmetologicznych, który polega na doklejaniu włosków do naturalnych rzęs. Dzięki temu można zarówno je wydłużyć, jak i jednocześnie zagęścić. W domowych warunkach najczęściej polega to na doklejaniu kępek, które są nietrwałe, zwykle też nie wyglądają naturalnie. Dlatego częściej wybiera się przedłużanie rzęs u kosmetyczek, co może być wykonane:

  • metodą 1 do 1;
  • metodą 2 do 1;
  • metodą 3 do 1.

Efekt przedłużonych rzęs utrzymuje się do ok. 3-4 tygodni, po tym czasie rzęsy wypadają, można się też zapisać na ich ściągnięcie i założenie nowych, bądź uzupełnienie. Przy czym na ich trwałość duży wpływ ma to, gdzie wykonujesz zabieg, czy jest to doświadczony gabinet korzystający z produktów wysokiej jakości.

Koszt przedłużania rzęs zaczyna się od 140 zł i może dochodzić do 230 zł. Cena uzależniona jest od metody, którą wybierzesz.


Cennik naszych
pięknych usług

zobacz
    Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi    Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi    Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi    Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi    Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi    Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi    Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi    Rzęsy i brwi        Rzęsy i brwi    
zobacz również Makijaż permanentny
zobacz również Zabiegi i peelingi
zobacz również Mezoterapia

W naszym salonie kosmetycznym Łaskawiec Kosmetologia masz możliwość platności gotówką, za pomocą karty kredytowej lub debetowej, zbliżeniowo, za pomocą funkcji blik oraz możesz skorzystać z naszych wyjątkowych usług na raty.

Płatności kartą

Płatność na raty