Modelowanie ust

Powiększanie ust, modelowanie ust kwasem hialuronowym to efekt naturalnych, pełnych ust.


Jak powiększyć usta?
Zabieg lips up

Zastanawiasz się, jak naturalnie powiększyć usta? Możesz skorzystać z takich domowych sposobów, jak regularne peelingi, nawilżanie ust, a także obrysowywanie ich konturówką, jednak, jak już pewnie wiesz, efekt będzie krótkotrwały. Jeśli szukasz bardziej skutecznych metod, sprawdź, na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem to zabieg medycyny estetycznej, który nie tylko je wymodeluje, ale również nawilży, zregeneruje

Kwas hialuronowy jest składnikiem naturalnie występującym w skórze, odpowiada za wiązanie i magazynowanie wody. Natomiast w kosmetologii stosuje się go do modelowania ust poprzez zwiększanie ich objętości. 

Podstawą tego zabiegu jest ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym. W tym celu wprowadza się bezbarwny żel w kontur ust, po czym jest on modelowany, aż do uzyskania odpowiedniego kształtu, efektu. 

Usta po kwasie hialuronowym początkowo mogą być zaczerwienione, bolesne w dotyku. W niektórych przypadkach pojawia się obrzęk, aczkolwiek to wszystko znika po kilku dniach (zwykle po dwóch, trzech). Efektem wypełniania ust jest natomiast zwiększenie ich objętości, a także poprawa zarysu, konturu. Zabieg ten umożliwia również redukcję asymetrii ust u osób, u których ona występuje. 

A jeśli zastanawiasz się, czy powiększanie ust boli, mamy dobrą wiadomość. Przed przystąpieniem do zabiegu, usta są znieczulane za pomocą kremu, dlatego nakłucie igłą nie powinno być odczuwalne. 

 
 

Kwas hialuronowy na ustach –
ile się utrzymuje?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym utrzymuje się przez ok. 6-8 miesięcy, czasami do ok. roku. Po upływie tego czasu kwas ulega powolnemu wchłanianiu, i, co ciekawe, to nierzadko poprawia kondycję ust. Jeśli chcesz utrzymać efekt lips up, kwas w usta należy wprowadzać mniej więcej co rok.

 
 

Jak pielęgnować usta po kwasie hialuronowym?

Bezpośrednio po zabiegu modelowaniu ust, należy unikać dotykania miejsca, w którym wykonywane było nakłucie. Przez kilka dni trzeba się wstrzymać od wizyt w solarium, saunie, czy w komorach zimna. Ponadto zaleca się ograniczenie aktywności fizycznej.

Usta po kwasie hialuronowym wymagają podobnej pielęgnacji, co u osób, które nie przeprowadziły tego zabiegu. Warto nawilżać je, stosując pomadkę ochronną, czy maseczki. Nie każdy o tym wie, lecz powinno się wykonywać regularne peelingi ust, które usuwają martwy naskórek. Można też masować wargi, stosując np. miękką szczoteczkę do zębów.

 
 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – skutki uboczne

Po zabiegu powiększania usta mogą występować takie skutki uboczne jak nierówności, przedłużające się obrzęki, reakcje alergiczne, powikłania infekcyjne, a nawet martwica skóry. Najczęściej zdarza się tak wtedy, gdy zabieg przeprowadzasz u osób bez doświadczenia, w gabinecie, w którym nie stosuje się do restrykcyjnych wymogów higienicznych. 

 
 

Ile kosztuje powiększenie ust? Powiększanie ust – cena

Cena lips up, czyli zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym może zaczynać się od ok. 600 zł i dochodzić do 1 500 zł. W niektórych gabinetach ostateczny koszt uzależniony jest m.in. od ilości kwasu, jaki zostanie wstrzyknięty w usta. 

Czasami zdarza się, że gabinety kosmetologiczne, medycyny estetycznej wykonują powiększanie ust nawet za połowę tej ceny, aczkolwiek my radzimy wystrzegać się takich miejsc. Dlaczego? Ponieważ najpewniej albo specjalistom brak doświadczenia w wykonywaniu takich zabiegów, co skutkuje niesatysfakcjonującym efektem estetycznym, albo stosowany jest kwas hialuronowy niskiej jakości, co może prowadzić do skutków ubocznych opisanych powyżej.

 
 

Powiększanie ust – Bytom

Modelowaniem ust w Bytomiu zajmuje się kosmetolog Karolina Łaskawiec. Jeśli chcesz się umówić na wizytę, skontaktuj się z nami. Oprócz tego w naszej ofercie dostępna jest mezoterapia igłowa, peeling chemiczny oraz stylizacja brwi i przedłużanie rzęs.


Cennik naszych
pięknych usług

zobacz
    Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust        Modelowanie ust    Modelowanie ust        Modelowanie ust    Modelowanie ust        Modelowanie ust    Modelowanie ust        Modelowanie ust    Modelowanie ust        Modelowanie ust    Modelowanie ust        Modelowanie ust    Modelowanie ust        Modelowanie ust    Modelowanie ust        Modelowanie ust    
zobacz również Makijaż permanentny
zobacz również Zabiegi i peelingi
zobacz również Mezoterapia

W naszym salonie kosmetycznym Łaskawiec Kosmetologia masz możliwość platności gotówką, za pomocą karty kredytowej lub debetowej, zbliżeniowo, za pomocą funkcji blik oraz możesz skorzystać z naszych wyjątkowych usług na raty.

Płatności kartą

Płatność na raty