Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi to specjalistyczny zabieg kosmetyczny, w naszym salonie idealnie podkreślisz kształt swoich brwi.Makijaż permanentny brwi

Zastanawiasz się, czy zrobić makijaż brwi permanentny? Aby ułatwić Ci tę decyzję, przygotowaliśmy kilka przydatnych informacji.

Permanentne brwi można przyrównać do tatuażu – pod skórę wprowadzany jest barwnik, dzięki czemu efekt takiego zabiegu może utrzymywać się do kilku lat. Jednak, w przeciwieństwie do tatuażu, barwnik jest umieszczany znacznie płycej i co za tym idzie, jest mniej trwały. To dobra i zła wiadomość jednocześnie. Zła dlatego, że zabieg trzeba powtarzać. A dobra z tego względu, że nie jest to decyzja na całe życie, chociaż… z doświadczenia wiemy, że zadowolone klientki chętnie do nas wracają na brwi permanentne.

A czy makijaż permanentny brwi boli? To zależy od Twojego progu bólu, aczkolwiek każdorazowo w miejscu wykonywania zabiegu nakładany jest krem znieczulający. Dlatego większość osób odczuwa niewielkie mrowienie, chociaż, może się zdarzyć, że u Ciebie ból będzie mocniejszy.

Co jeszcze warto wiedzieć? Istnieją różne metody makijażu permanentnego brwi. Najczęściej stosowane to metoda włoskowa, piórkowa, cieniowana oraz metoda wypełniania. Wybór sposobu przeprowadzania zabiegu powinien być uzależniony m.in. od kształtu i kondycji brwi, a także od tego, jaki efekt chcesz uzyskać – nie martw się, na początku przeprowadzimy wywiad, aby dowiedzieć się, czego oczekujesz. A skoro o oczekiwaniach mowa, to pamiętaj, że kształty brwi permanentnych mogą być różne, zawsze należy dobierać je indywidualnie i warto to zostawić specjalistom (lub specjalistkom). Najważniejszy jest efekt, czyli naturalny makijaż permanentny brwi.

 

Makijaż permanentny brwi – ile się utrzymuje?

W większości przypadków brwi permanentne utrzymują się do ok. 2 lat, chociaż w tym czasie zaleca się przynajmniej raz uzupełnić barwnik podczas wizyty korygującej. Tutaj trzeba jeszcze zaznaczyć, że trwałość makijażu permanentnego zależy nie tylko od zastosowanej techniki/jakości barwnika, ale również od tego, w jaki sposób o nie dbasz, a także, jakie są indywidualne predyspozycje skóry.

 

Makijaż permanentny brwi – cena

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje makijaż permanentny brwi? Cena zabiegu w naszym gabinecie wynosi 500 zł, natomiast koszt dopigmentowania to 150 zł. Sprawdź cennik zabiegów kosmetologicznych w Bytomiu.

 

Zalecenia po makijażu permanentnym brwi

Gojenie makijażu permanentnego brwi trwa ok. 14 dni. Po 3 dniach najczęściej występuje łuszczenie naskórka, mogą pojawiać się strupki, aczkolwiek w żadnym wypadku nie należy ich zrywać.

Ponadto musisz wiedzieć, kiedy można myć brwi po makijażu permanentnym – nie zaleca się robić tego w pierwszych dwóch, a nawet trzech dobach, aby nie zakłócać procesu gojenia. Po tym czasie lepiej stosować delikatne, naturalne środki myjące (np. dla dzieci) i na jakiś czas odstawić mocno kosmetyki myjące z substancjami zapachowymi etc.

Linergistka po zabiegu podpowie, jak powinna wyglądać pielęgnacja brwi po makijażu permanentnym, dlatego nie musisz się o to martwić. Możesz też sprawdzić nasz artykuł o tym jak pielęgnować brwi po makijażu permanentnym, w którym odpowiadamy na najczęściej powtarzające się pytania.


Cennik naszych
pięknych usług

zobacz
    Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny        Makijaż permanentny    Makijaż permanentny        Makijaż permanentny    Makijaż permanentny        Makijaż permanentny    Makijaż permanentny        Makijaż permanentny    Makijaż permanentny        Makijaż permanentny    Makijaż permanentny        Makijaż permanentny    Makijaż permanentny        Makijaż permanentny    Makijaż permanentny        Makijaż permanentny    
zobacz również Zabiegi i peelingi
zobacz również Mezoterapia
zobacz również Rzęsy i brwi