ładne usta


data dodania
22 marca 2021
Jak powiększyć usta? Metody powiększania ust

Powiększanie ust jest zabiegiem, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym, będzie wyglądać naturalnie, atrakcyjnie. Sprawdź, jak wyglądają usta po kwasie hialuronowym i dlaczego ta metoda jest lepsza, niż domowe sposoby.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym czy powiększanie ust w domu?

Kobiety, które zastanawiają się, jak naturalnie powiększyć usta, często szukają domowych sposobów, polegających m.in. na konturowaniu, szczotkowaniu, czy stosowaniu miodu. I ma to swoje zalety, ponieważ często przy okazji nawilżasz wargi, pobudzasz krążenie, dzięki czemu wyglądają one lepiej na co dzień. Jest tylko jedna wada – taki „zabieg” nie działa na długo, nie zawsze pozwala też uzyskać efekt, jakiego oczekujesz.

A jak powiększyć usta na stałe? Tu już konieczna będzie wizyta w sprawdzonym gabinecie kosmetologicznym , który wykonuje ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym.

Usta po kwasie hialuronowym są powiększone, wymodelowane w sposób dopasowany do twojej urody, a także zakładanych efektów. Możesz dzięki temu zniwelować asymetrię ust.

Musisz jednak wiedzieć, że powiększanie ust jest zabiegiem, który należy powtarzać. Najczęściej powtórna wizyta jest konieczna po 6-8 miesiącach, czasami efekt utrzymuje się do roku.

Metody powiększania ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym można przeprowadzić na kilka różnych sposobów, a każdy z nich przewiduje nieco inny efekt. Dobór techniki to zadanie specjalistów, którzy w tym celu przeprowadzą z tobą wywiad, aczkolwiek warto wiedzieć, jakie są najpopularniejsze metody.

Powiększanie ust – metoda rosyjska

Powiększanie ust metodą russian lips (rosyjską) umożliwia uzyskanie efektu pełnych ust bez nadmiernego wypełniania, co mogłoby skutkować tzw. kaczym dzióbkiem. Podczas tego zabiegu wykonuje się dużą ilość mikroiniekcji, pozwalających na wprowadzenie niewielkiej ilości wypełniacza. Dzięki temu kosmetolożka/kosmetolog mają cały czas kontrolę nie tylko nad objętością ust, ale przede wszystkim nad ich kształtem.

Decydując się na powiększanie ust metodą Garunova możesz mieć pewność, że całość będzie wyglądać naturalnie.

Powiększanie ust – metoda francuska

Podczas powiększanie ust metodą francuską (zwaną także paryską lub na płasko) kluczowa jest delikatna zmiana kształtu warg, w wyniku której prezentują się one bardziej zmysłowo. Najczęściej kąciki zostają delikatnie uniesione, zaznaczony zostaje trójkąt Kupidyna. Objętości zwykle dodaje się w środkowej części górnej oraz dolnej wargi.

Powiększanie ust metodą na płasko umożliwia uzyskanie pełnych oraz symetrycznych warg, zbliżonych do proporcji 1:1. Dodatkową zaletą tej techniki jest poprawa kolorytu ust.

Powiększanie ust metodą Baby Doll

Metoda Baby Doll Lips to nie tylko powiększenie i modelowanie ust, ale także uzyskanie dziewczęcego efektu, który odmładza całą twarz. Jak wyglądają usta po kwasie hialuronowym wprowadzonym tą techniką? Podkreśleniu ulega łuk Kupidyna, a także kontury ust. Uwydatniona zostaje środkowa część warg, ponadto ma się wrażenie, że są one bardziej otwarte. Dolna warga jest wywinięta w środkowej części.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – cena

A ile kosztuje taka usługa? Za zabieg modelowania ust zapłacisz ok. 600 zł, przy czym w naszym gabinecie kosmetologicznym koszt nie zmienia się w zależności od ilości użytego preparatu, cena jest stała.

Ważne jest, aby decydując się na powiększanie ust wybrać sprawdzone miejsce, mające doświadczenie w przeprowadzaniu takich zabiegów. Jeśli gabinet używa niższej jakości kwasu hialuronowego lub nie stosuje się do restrykcyjnych wymogów sanitarnych, istnieje ryzyko występowania poważnych skutków ubocznych.

powrót
zobacz również

Powiększanie ust – ile się utrzymuje? czytaj dalej
Jak powiększyć usta? Czym powiększa się usta u specjalisty? czytaj dalej
Mezoterapia – jak często powtarzać, aby efekty były jak najlepsze? czytaj dalej
Dla kogo przeznaczona jest mezoterapia igłowa? czytaj dalej

W naszym salonie kosmetycznym Łaskawiec Kosmetologia masz możliwość platności gotówką, za pomocą karty kredytowej lub debetowej, zbliżeniowo, za pomocą funkcji blik oraz możesz skorzystać z naszych wyjątkowych usług na raty.

Płatności kartą

Płatność na raty